Trwa ładowanie...

Wyczyść most Poniatowskiego w czynie społecznym!

Przejście łączące Smolną z muzeami zmieniło się w publiczną toaletę! Skoro nic nie pomaga, mieszkańcy sami biorą szczotki do rąk i czyszczą Poniatoszczaka!

Wyczyść most Poniatowskiego w czynie społecznym!
d3ls3as
d3ls3as

Przejście łączące Smolną z Muzeami Wojska Polskiego i Narodowym stało się największą, otwartą publiczną toaletą w Polsce, a nie taki był pomysł budowniczych i architektów, którzy 100 lat temu ukończyli budowę mostu - apeluje Stowarzyszenie Mieszkańców Ulicy Smolnej.

Skoro nic nie pomaga zmienić takiego stanu rzeczy, mieszkańcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce... Dosłownie! Biorą szczotki i zamierzają szorować most Poniatowskiego. Jeśli nie widać szans na zmianę złych przyzwyczajeń ani reakcji ze strony władz - najlepiej samemu wziąć się do roboty!

Jutro**** w czynie społecznym zaczynamy czyścić Poniatoszczaka.**Spotykamy się przy Dworcu Powiśle (na górze) o godz. 10.30** z chęciami do roboty, a jak kto ma pędzel, lub inne narzędzia typu szczota ryżowa i płyny do mycia, jasną farbę do odświeżenia ścian to świetnie. Pokażmy, że potrafimy dbac o nasze miasto - mówi Tomasz Kwiatkowski.

Czy to dobry pomysł? Dołączycie do akcji?

d3ls3as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ls3as