Trwa ładowanie...
d3u361u

Wygraj kawałek mostu Grota-Roweckiego

Zagłosuj na zdjęcie wykonane przed sierpniem 2013 roku
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygraj kawałek mostu Grota-Roweckiego
d3u361u

Właśnie ruszył konkurs fotograficzny, w którym internauci mogą głosować na archiwalne zdjęcia mostu Grota-Roweckiego – wykonane przez mieszkańców, nie później niż w sierpniu 2013 roku. - Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia stalowego fragmentu mostu gen. S. Grota-Roweckiego - poinformowali WawaLove.pl organizatorzy. Zwycięzcy staną się posiadaczami wyjątkowej pamiątki - fragmentu jednej z największych przepraw w Warszawie.

Most gen. S. Grota-Roweckiego , wybudowany na przełomie lat 70. i 80., przechodzi obecnie gruntowny remont, w wyniku którego pod koniec 2015 roku stanie się częścią trasy S8 i północnej obwodnicy Warszawy. Konkurs organizowany jest przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, miasto stołeczne Warszawa oraz wykonawcę remontu, Metrostav Polska.

- Tym razem zdecydowaliśmy się na organizację konkursu fotograficznego, który przybliży nam wspomnienia mieszkańców związane z tą przeprawą w momencie, kiedy tworzy się nowy rozdział w komunikacji Warszawy – mówi Łukasz Lendner, dyrektor warszawskiego oddziału GDDKiA.

d3u361u

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do 30 kwietnia pamiątkowej fotografii upamiętniającej most gen. S. Grota-Roweckiego. Zdjęcie nie może być wykonane później niż w sierpniu 2013 r. Spośród nadesłanych zdjęć konkursowych Komisja Konkursowa wybierze 20 fotografii. Zostaną one zamieszczone na oficjalnych stronach projektu. Tam też odbędzie się głosowanie.

Internauci przez następne 2 tygodnie będą mogli głosować na ulubione zdjęcia (każdy ma możliwość oddania 1 głosu na dowolnie wybraną fotografię). Nagrodzeni zostaną autorzy 5 zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów. Dodatkowo spośród osób głosujących na nadesłane zdjęcia zostanie wylosowana jedna, która również otrzyma pamiątkowy fragment mostu.

- Duże zainteresowanie mieszkańców poprzednim konkursem pokazało, jak bardzo Warszawiacy są związani ze swoim miastem. Dlatego wraz z przedstawicielami GDDKiA oraz Metrostav zdecydowaliśmy się na organizację konkursu fotograficznego dotyczącego Mostu Grota-Roweckiego. Tym razem to internauci podejmą decyzję, o tym kto zdobędzie nagrodę – mówi Jacek Wojciechowicz, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Szczegółowy regulamin konkursu znaleźć można na tej stronie .

d3u361u

Przeczytajcie też: Nawet 40 tys. zł za mkw. Wznowiono sprzedaż apartamentów przy Złotej 44

Podziel się
d3u361u

Podziel się opinią

Share

d3u361u

d3u361u