Trwa ładowanie...

Wykupiono WSZYSTKIE bilety na rejsy do Serocka!

Zainteresowanie rejsami Warszawskich Linii Turystycznych jest ogromne!

Wykupiono WSZYSTKIE bilety na rejsy do Serocka!
d4c3ya5
d4c3ya5

Mieszkańcy uwielbiają wypłynąć w fascynujący rejs Wisłą i Kanałem Żerańskim do malowniczego Serocka. Miasteczko to znajduje się na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, nad Zalewem Zegrzyńskim.

Statek „Zefir", zabierający na swój pokład 11 pasażerów, wypływa o godz. 9.00 z przystani Podzamcze. Pokonuje śluzę Kanału Żerańskiego i około południa przybija do molo w Serocku. Po mniej więcej dwugodzinnej przerwie statek wypływa w rejs powrotny do Warszawy i około godziny 18.00 cumuje na Podzamczu. Wycieczka do Serocka nad Zalewem Zegrzyńskim to atrakcja Warszawskich Linii Turystycznych. Na statku jest grill oraz bufet z ciepłymi i zimnymi napojami. Cała podróż trwa około 9 godzin.

W ubiegłym roku w całym sezonie na rejs "Zefirem" wybrały się 3778 osoby. W tym roku zapewne padnie nowy rekord. Chętni muszą liczyć na wyjątkowe szczęście. Zainteresowanie jest tak duże, że wykupiono już wszystkie bilety do końca sezonu! Dostępność ewentualnych, wolnych miejsc na statek można sprawdzić na stronach ZTM. Można też spytać się w Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM na stacji metra Centrum lub spróbować kupić je u armatora w dniu rejsu

d4c3ya5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c3ya5