Trwa ładowanie...
d16ifb3

Wyłącz System - fiesta w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

Wstęp wolny, rejestracja rusza jutro!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyłącz System - fiesta w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich
d16ifb3

W 2009 roku bawiliśmy się w starej Elektrociepłowni Powiśle, w 2010 roku w dawnej drukarni Dom Słowa Polskiego, w 2011 w nieczynnym Hotelu Europejskim, w 2012 pod mostem Śląsko-Dąbrowskim, a rok temu na terenie Dawnej Fabryki Wódek „Koneser”. W tym roku fiesta rocznicowa "Wyłącz System" odbędzie się zaś we wnętrzach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.*Wstęp wolny, po rejestracji od 28 maja na www.wylaczsystem.pl*

* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! *

Prawdziwa Fiesta powinna się odbyć w 1989 roku, kiedy spektakularne zwycięstwo polskiego społeczeństwa w wyborach 4 czerwca 1989 roku otworzyło drogę do upadku komunizmu w Europie - mówią organizatorzy, Dom Spotkań z Historią - Nie świętowaliśmy jednak wówczas hucznie obchodów. Nie umieliśmy, nie zdążyliśmy... Świętujemy teraz!

d16ifb3

Tegoroczna fiesta odbędzie się 6 czerwca (w piątek), start godzina 20:00, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25). * O muzykę zadba Warszawska Orkiestra Rozrywkowa in. I. Krenza, a projekty towarzyszące i wielki finał wyreżyseruje Wojciech Faruga*.

Zobacz także: Piknik "Wyłącz system" na Krakowskim*Przedmieściu*

d16ifb3

Podziel się opinią

Share
d16ifb3
d16ifb3