Trwa ładowanie...
d4ju9h1

Wyłudzają pieniądze za koncesje alkoholowe. Uwaga na firmę krzak!

Wysyłają oni pisma do przedsiębiorców, w których "wzywają do uregulowania opłaty w nieprzekraczalnym terminie" w kwocie od 525 do 2100 złotych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyłudzają pieniądze za koncesje alkoholowe. Uwaga na firmę krzak!
d4ju9h1

Uwaga na oszustów! W Warszawie działa nowa firma krzak, która informuje przedsiębiorców posiadających zezwolenia alkoholowe, o konieczności dokonywania dodatkowych wpłat z tytułu "rejestracji w tzw. Krajowym Rejestrze Koncesjonowanych Punktów Sprzedaży Alkoholu". Wysyłają oni pisma do firm, w których "wzywają do uregulowania opłaty w nieprzekraczalnym terminie" w kwocie od 525 do 2100 złotych.

Zobacz: Wyłudzili od metra 600 tys. zł - działali w całej Polsce

Opłaty powyższe nie wynikają z żadnych przepisów prawa i mają jedynie na celu wyłudzenie środków pieniężnych - informuje Urząd Dzielnicy Mokotów - dlatego też ostrzegamy przed dokonywaniem wpłat na wskazany rachunek bankowy. Sprawa została już przekazana do wiadomości policji.

d4ju9h1

Jedynymi opłatami za wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych są opłaty wymienione w Ustawie o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi, które wnoszone są na rachunek gminy lub dzielnicy Miasta st. Warszawy.

Zobacz: Sprzedawali w Internecie fikcyjne*samochody*

d4ju9h1

Podziel się opinią

Share

d4ju9h1

d4ju9h1