Trwa ładowanie...

Wymiana instalacji, nowy asfalt. 4 dni utrudnień

Remonty drogowe w weekend

Wymiana instalacji, nowy asfalt. 4 dni utrudnień
d2ta3if
d2ta3if

Nowy asfalt na ul. Marymonckiej i skrzyżowaniu ul. Międzynarodowej i Zwycięzców a także prace na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Wołoskiej z Racławicką i A.E. Odyńca to zaplanowane na najbliższy weekend remonty.

Dalszy ciąg remontu ul. Marymonckiej po budowie kolektora ściekowego zapowiada Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Od czwartku, 1 października od godz. 22.00 do piątku, 2 października do godz. 22.00 zamknięta dla ruchu będzie jezdnia zachodnia od ul. B.S. Lindego do B. Podczaszyńskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Przy Agorze – J. Kasprowicza – B. Podczaszyńskiego. Na jezdni wschodniej będzie odbywał się ruch wyłącznie w kierunku Mostu M. Skłodowskiej-Curie.

Następnie od piątku, 2 października od godz. 22.00 do niedzieli, 4 października w nocy zamknięty będzie odcinek od Mostu M. Skłodowskiej-Curie do ul. B.S. Lindego. Wtedy objazd zostanie poprowadzony Wisłostradą lub ul. J. Kasprowicza. Utrudnienia związane są z remontem nawierzchni jezdni po budowie kolektora Burakowskiego bis. Swoje trasy zmienią autobusy linii linii 103, 121, 181 i 303 oraz N41 i N46.

Ostatnią, tzw. ścieralną warstwę asfaltu położą drogowcy na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Wołoskiej z Racławicką i A.E. Odyńca. Od piątku, 2 października ok. godz. 24.00 do poniedziałku 5 października ok. godz. 4.00 zamknięty będzie przejazd przez skrzyżowanie ulicami Racławicką i A.E. Odyńca; możliwy będzie tylko ruch na wprost ul. Wołoską. Nawierzchnia będzie układana na kilkusetmetrowych odcinkach obydwu jezdni ul. Racławickiej i A.E. Odyńca dochodzących do ul. Wołoskiej. Objazd będzie prowadził ulicami F. Joliot-Curie, J.P.Woronicza, Etiudy Rewolucyjnej i Miłobędzką.

Drogowcy wymienią nawierzchnię na rondzie na skrzyżowaniu ul. Zwycięzców i Międzynarodowej. Od piątku, 2 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 5 października do godz. 4.00 skrzyżowanie będzie zamknięte dla ruchu. Proponowane objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Saska – Walecznych; Angorska – Londyńska – Holenderska – Niekłańska; Brazylijska – Saska. Ponadto, jadący ul. Zwycięzców będą mogli przejechać do ul. Międzynarodowej (w kierunku al. Stanów Zjednoczonych) łącznikiem, przy którym znajduje się przystanek autobusowy (nie ma takiej możliwości w przeciwnym kierunku).

d2ta3if

Na Mokotowie kierowcy muszą się liczyć z utrudnionym przejazdem ul. Cybernetyki. Pomiędzy ul. Postępu a Obrzeżną zamknięta zostanie jezdnia prowadząca w kierunku ul. W. Rzymowskiego. Objazd jest możliwy ulicami Postępu – Bokserska – Obrzeżna. Prace przy remoncie jezdni po budowie instalacji podziemnych potrwają od piątku 2 października ok. godz. 22.00 do poniedziałku 5 października ok. godz. 4.00.

d2ta3if
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ta3if