Trwa ładowanie...

Wymiana placów zabaw, remont w Ogrodzie Saskim

Ogród Saski i Park Praski - place zabaw w tych dwóch parkach będą jak nowe. Trwa też remont alejek Saskiego

Wymiana placów zabaw, remont w Ogrodzie Saskim
d1cnb6l
d1cnb6l

Rozpoczęła się budowa nowych placów zabaw w Ogrodzie Saskim i Parku Praskim. Obecne wyposażenie jest już demontowane. Na jego miejscu pojawią się nowe, kolorowe, rozwijające dzieci urządzenia. *Wśród nich będą bujaki, drabinki, ważki, karuzele, domki ze stolikami, hamaki, zestawy sprawnościowe czy wreszcie urządzenia do zabawy dźwiękiem i oczywiście piaskownice. *Wymienione też zostanie podłoże, alejki w obrębie placów będą wykonane z utwardzonej nawierzchni HanseGrandu, a pod urządzeniami wysypane zostaną piaskowe pola. Na placach pojawi się także specjalnie zaprojektowana zieleń, czyli między urządzenia wkomponowane zostaną pnącza, krzewy i trawniki współgrające z szatą roślinną parków.

Odmienione place zabaw będą gotowe do użytku późną jesienią. Termin zakończenia przebudowy przewidziany jest na 30.11.2012 r. Koszt prac 1,3 mln zł (560 tys. zł Ogród Saski, 780 tys. Park Praski).

Warto przypomnieć, że w południowo-zachodniej części Ogrodu Saskiego trwa remont alejek. Teren między ul. Królewską a Marszałkowską do ok. połowy listopada wyłączony jest z użytkowania. Koszt remontu alejek to 1,3 mln zł.

d1cnb6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cnb6l