Trwa ładowanie...

Wymiany nawierzchni, remonty, imprezy. Gdzie spodziewać się utrudnień?

Nadchodzący weekend to dla kierowców czas objazdów i wyłączenia z ruchu części ulic.

Share
Wymiany nawierzchni, remonty, imprezy. Gdzie spodziewać się utrudnień?
d2jr3r9

Od piątku, 21 sierpnia do niedzieli, 23 sierpnia wyłączona będzie Ząbkowska na odcinku od ulicy Brzeskiej do Targowej. Jest to związane z odbywającym się kolejny weekend festiwalem "Otwarta Ząbkowska". Zamknięty odcinek można ominąć jadąc ul. Brzeską i Białostocką do Targowej oraz Brzeską albo Markowską do ul. Kijowskiej i Targowej.

Również od piątku, do 24 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia ul. Trakt Brzeski na odcinku pomiędzy ul. 1 Praskiego Pułku a granicą miasta. Przejazd po jednym pasie w każdym kierunku zostanie skierowany na jezdnię północną. Zmiany są związane z wymianą nawierzchni na wyłączonym odcinku. Dokładnie w takim samym terminie, wyłączona z ruchu zostanie południowa jezdnia ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. na odcinku od Al. Jerozolimskich do Grójeckiej. Tutaj także drogowcy przeprowadzą weekendowe frezowanie.

Sobota to też impreza Violetta Live na Stadionie Narodowym. Dlatego od godz. 15.00 obszar Saskiej Kępy w ciągu ulic: al. J. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów : osób posiadających identyfikatory SK, ZTM, taksówek oraz jednośladów.

d2jr3r9

I wreszcie, od piątku, 21 sierpnia do niedzieli, 23 sierpnia zwężona do jednego pasa będzie wschodnia jezdnia al. Jana Pawła II przy skrzyżowaniu z Grzybowską. Ruch w kierunku al. Solidarności zostanie poprowadzony jednym pasem. Zmiany są związane z przebudową sieci ciepłowniczej na ulicy Grzybowskiej.

O utrudnieniach związanych z remontem torowiska przy Skierniewickiej można przeczytać tutaj . Szczegółowe informacje na temat wszystkich weekendowych zmian dostępne są na stronie infoulice.um.warszawa.pl .

d2jr3r9

Podziel się opinią

Share
d2jr3r9
d2jr3r9