Trwa ładowanie...
d44iea9

Wypadek na lotnisku na Bemowie. Rozbił się szybowiec, pilot nie żyje.

Ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na lotnisku na Bemowie. Rozbił się szybowiec, pilot nie żyje.
d44iea9

*- Szybowiec rozbił się na lotnisku na Bemowie - informuje straż pożarna w Warszawie. Ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji pilota. Niestety, nie udało się go uratować. *

Do zdarzenia doszło ok. godziny 18.00.- Na terenie aeroklubu Bemowo znajduje się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji. Niestety, nie była skuteczna. Pilot zmarł. Po chwili przyjechała Państwowa Straż Pożarna - informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.

- Szybowiec pilotowany przez 31-letniego mężczyznę prawdopodobnie podchodząc do lądowania, wpadł w zawirowania i uderzył w ziemię - powiedziała PAP kom. Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji. Mężczyzna nie żyje.

d44iea9

Na miejscu pracują policjanci. W drodze jest prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Powiadomiona została komisja ds. wypadków lotniczych.

źródło: PAP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: To nowość. Jutro w mieście pojawią się elektryczne rowery

Podziel się
d44iea9

Podziel się opinią

Share

d44iea9

d44iea9