Trwa ładowanie...
d455c7x

Wypadek na moście Poniatowskiego. Kierował pijany policjant?

Drugi z pasażerów został poważnie ranny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na moście Poniatowskiego. Kierował pijany policjant?
d455c7x

Samochód osobowy, którym jechało dwóch mężczyzn, wypadł z drogi przy zjeździe z mostu i z dużą siłą uderzył w betonowe zapory. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wypadek spowodował policjant, który w momencie zdarzenia miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - czytamy w WP.pl

Policjantowi nic się nie stało, natomiast drugi z pasażerów został poważnie ranny - przewieziono go do szpitala. Po przeprowadzeniu badania, okazało się, że ma on ok. promila alkoholu we krwi.

Śledczy badają na miejscu okoliczności wypadku, próbują ustalić, który z mężczyzn kierował pojazdem. Jednak podejrzewają, że sprawcą zdarzenia był właśnie funkcjonariusz policji. Mundurowy zostanie przesłuchany jak tylko wytrzeźwieje. Jeżeli jednak potwierdzą się wstępne przypuszczenia, że to on pod wpływem alkoholu spowodował wypadek, zostaną mu przedstawione zarzuty i grozi mu wyrzucenie ze służby.

d455c7x

Policjant chwilę po zdarzeniu na moście powiedział funkcjonariuszom, którzy przyjechali na miejsce, że nie pamięta samego momentu wypadku ani tego, czy to on siedział wtedy za kierownicą.

Przeczytajcie też: Pijani kierowcy - zmora wszystkich świąt. Dlaczego siadają za kółkiem?

d455c7x

Podziel się opinią

Share

d455c7x

d455c7x