Trwa ładowanie...
d39rqyc

Wypadek na Moście Śląsko-Dąbrowskim. Samochód wjechał w przystanek

Jedna osoba trafiła do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na Moście Śląsko-Dąbrowskim. Samochód wjechał w przystanek
d39rqyc

*Samochód osobowy wjechał w przystanek na Moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie; potrącił jedną z czekających tam osób, która trafiła do szpitala. Policja ustala, czy sprawca wypadku był trzeźwy. *

Jak poinformował oficer dyżurny stołecznej policji st. asp. Piotr Świstak, do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 19.35 na przystanku autobusowo-tramwajowym Stare Miasto, za tunelem trasy W-Z.

- Mostem, w kierunku Pragi, hondą jechało dwóch mężczyzn. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wiatę przystankową. Było tam kilka osób, jedna z nich - około 50-letni mężczyzna - została potrącona i zabrana do szpitala - powiedział oficer dyżurny zespołu prasowego.

d39rqyc

Jak dodał, jeden z mężczyzn jadących hondą był nietrzeźwy. - Nietrzeźwy mężczyzna ma ponad półtora promila w wydychanym powietrzu. Trzeźwy mężczyzna twierdzi, że to on prowadził samochód, natomiast świadkowie zdarzenia mówią, że prowadził ten nietrzeźwy. Ustalamy obecnie dokładne okoliczności tego zdarzenia i kto prowadził samochód - poinformował.

Policja ostrzegała, że należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na jedni w kierunku Pragi. Funkcjonowała tam tylko komunikacja publiczna, inne pojazdy są kierowane na Wisłostradę.

Źródło: (PAP)

Oprac. Karolina Pietrzak

d39rqyc

Przeczytajcie również: W Warszawie wystartował UberEATS. Są już pierwsze komentarze

d39rqyc

Podziel się opinią

Share
d39rqyc
d39rqyc