WP

Wypadek na Wawelskiej. Ranny motocyklista, są utrudnienia

Przy warszawskim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Kierowcę jednośladu zabrała karetka. Informację o wypadku dostaliśmy na platformę #DziejeSię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym
Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Czytelnik WawaLove)
WP

O godzinie 9:56 na ul. Wawelskiej 15 w kierunku Grójeckiej motocyklista zderzył się z volkswagenem. Nasza czytelniczka, Kasia Szałańska, przesłała nam zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Według jej relacji wyglądalo na to, że to kierowca jednośladu wjechał w osóbwkę. "Policja przyjechała, spytała sanitariuszy o jego stan i zmierzyła trzeźwość kierowcy, który tłumaczył się jakoś w ten sposób, że on miał zielone, a motocyklista czerwone" - napisała do naszej redakcji Kasia.

Jak dowiedzieliśmy się od Edyty Adamus z zespołu prasowego KSP, najprawdopodobniej doszło do nieustąpienia przejazdu przy skręcie w lewo. - Obaj kierujący byli trzeźwi, motocyklista pojechał z urazem nogi do szpitala - przekazała w rozmowie z WawaLove.

WP

Uczestniczące w wypadku pojazdy stoją obecnie na buspasie. Wcześniej blokowały ruch, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami od ul. Szczęśliwickiej do parku Marii Skłodowskiej-Curie.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się
zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się
zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się
WP
google maps
Podziel się

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Grzegorz Schetyna o "gumkowaniu" Geremka: to haniebne

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP