Trwa ładowanie...
d4etgi0

Wypadek w Starej Wsi. Uderzył w kapliczkę, zabrał go śmigłowiec

Wypadek w Starej Wsi (Mazowieckie). Kierowca osobowego daewoo uderzył w przydrożną kapliczkę. Mężczyznę zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W samochodzie znajdowało się także czterech innych mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w Starej Wsi. Kierowca uderzył w kapliczkę
Wypadek w Starej Wsi. Kierowca uderzył w kapliczkę (WP.PL, Fot: Bolesław Breczko)
d4etgi0

"Wypadek w Starej Wsi na ulicy Grodziskiej. Na miejscu jest kilka karetek pogotowia oraz zastępów straży pożarnej z Pruszkowa. W akcji bierze udział także śmigłowiec LPR" - poinformował redakcję Dziejesię pan Piotr.

Wypadek w Starej Wsi. Uderzyli w kapliczkę

Informację potwierdziła policja w Pruszkowie. - Około godziny 7 doszło do wypadku w Starej Wsi. Kierowca daewoo wypadł z jezdni i uderzył w przydrożną kapliczkę - przekazała podkom. Karolina Kańka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

d4etgi0

Jak dodała, w samochodzie przebywało jeszcze czterech mężczyzn. - Wszyscy byli nietrzeźwi. Dwóch z nich zabrało pogotowie - podkresliła podkom. Kańka.

Zobacz także: Szybowiec w polu. Syn sołtysa wymłócił drogę dla służb

Wypadek w Starej Wsi. Brak utrudnień

- Nieznany jest jeszcze stan kierowcy. Nie wiemy też czy był trzeźwy. Na pewno zostanie pobrana mu krw do badań - tłumaczyła oficer prasowa.

Według informacji policji, przyczyny wypadku w Starej Wsi nie są jeszcze znane. - Na drodze nie ma utrudnień, ale nasze działania wciąż trwają - poinformowała policjantka.

Wy również byliście świadkami wypadku? Poinformujcie nas na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz nagrania!

d4etgi0

Podziel się opinią

Share
d4etgi0
d4etgi0