Trwa ładowanie...
młociny
Luiza Poreda

Wypożyczalnia handbike'ów czynna od 1 marca!

W sobotę rusza nie tylko Veturilo. Od 1 marca wznawia działalność wypożyczalnia rowerów napędzanych ręcznie, znajdująca się na Młocinach

Share
Wypożyczalnia handbike'ów czynna od 1 marca!
dfd6vc0

1 marca 2014 r. oficjalnie rusza w Warszawie sezon rowerowy. Od nocy z piątku na sobotę będzie można ponownie korzystać z miejskich wypożyczalni rowerów Veturilo - czytaj więcej: Veturilo rusza 1 marca!

To nie wszystko. Jak podał Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej, 1 marca ruszy ponownie wypożyczalnia rowerów napędzanych siłą rąk - czyli handbike'ów - na Młocinach. Rozpoczęły się również testy pierwszego zakupionego przez miasto roweru cargo. Jest szansa, że już niedługo i takie rowery będzie można wypożyczyc w Warszawie!

Niepełnosprawni mogą korzystać na razie z sześciu handbike’ów (model XCR), czyli trzykołowych pojazdów napędzanych siłą mięśni rąk. Wypożyczenie handbike'a na trzy godziny kosztuje 5 zł. Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-13:30 oraz 16:00-20:00, a w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00.

dfd6vc0
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dfd6vc0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfd6vc0
dfd6vc0