Trwa ładowanie...
d3ss4qn

Wyprodukowali co najmniej 300 kg amfetaminy!

Dilerzy z Warszawy wzięli się za produkcję narkotyku. Nakryła ich policja
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyprodukowali co najmniej 300 kg amfetaminy!
d3ss4qn

Na trop wytwórni funkcjonariusze trafili po przypadkowej kontroli drogowej dwóch samochodów w grudniu 2010 roku w okolicach Węgrowa. W autach, którymi jechało trzech oskarżonych, policjanci znaleźli elementy linii produkcyjnych służących do produkcji amfetaminy.

Teraz przed sądem staną czterej mieszkańcy Warszawy: 30-letni Leszek A., 35-letni Maciej P., 32-letni Damian P. i 28-letni Mariusz K. oraz 53-letni Marian G. z gminy Długosiodło. Według aktu oskarżenia od stycznia do grudnia 2010 roku na posesji Mariana G. prowadzili oni fabrykę amfetaminy, w której powstało co najmniej 300 kg narkotyku.

Funkcjonariusze CBŚ zabezpieczyli w sumie siedem kompletnych linii produkcyjnych amfetaminy, które wykorzystywali oskarżeni mężczyźni. W wytwórni w gminie Długosiodło znaleźli osiem 10-litrowych pojemników ze śladami prekursora do wytwarzania amfetaminy, a także instrukcje dotyczące reżimu technologicznego przy wytwarzaniu narkotyku.

Teraz dilerom z Mazowsza grozi do 15 lat więzienia. W oddzielnym postępowaniu prokuratura ustala odpowiedzialnych za dystrybucję narkotyku.

d3ss4qn

Podziel się opinią

Share
d3ss4qn
d3ss4qn