Trwa ładowanie...

Wyrób „zakręconą” kartę!

Dla wszystkich miłośników Veturilo Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny, okolicznościowy wzór Warszawskiej Karty Miejskiej

Share
Wyrób „zakręconą” kartę!
d4egtdx

Veturilo miało wystartować dzisiaj, ale już wiemy że to się nie stanie. Na przeszkodzie stanęła nietypowa wiosna. A raczej zima wiosną. Tak naprawdę wszystko zależy od pogody. Na pocieszenie miłośnicy Veturilo dostali od Zarządu Transportu Miejskiego nowy wzór karty miejskiej. Właśnie z rowerami.

Dominującym kolorem nowego wzoru jest granatowy. Jako jej tło posłużyło zdjęcie roweru Veturilo na moście Świętokrzyskim (powyżej). Nie zabrakło loga Veturilo i ZTM-u. Kartę można wyrobić – do końca listopada – w każdym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM. Można ją także zamówić przez Internet.

d4egtdx

W najbliższy weekend (6 i 7 kwietnia) w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się Święto Rowerów. Jedną z atrakcji będzie stoisko ZTM oraz firmy Nextbike, na którym prezentowany będzie system Veturilo. Ale nie tylko! Jeśli w sobotę 6 kwietnia, między godz. 13.00 a 16.00 stoisko odwiedzi ktoś z rowerem wymagającym drobnej naprawy lub przeglądu po zimie, będzie mógł liczyć na pomoc wykwalifikowanych serwisantów z firmy Nextbike.

Wstęp na imprezę jest wolny.

d4egtdx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4egtdx
d4egtdx