Trwa ładowanie...

Wyrywali parapety z fasady kościoła

Znaleziono ich w pobliskim salonie gier

Share
Wyrywali parapety z fasady kościoła
d2mnexb

Około północy policjanci z północnopraskiej patrolówki zostali zaalarmowani o tym, że dwóch mężczyzn próbuje wyrwać miedziane parapety z budynku kościoła oraz wyginają rynny z budynku dzwonnicy. Po chwili funkcjonariusze byli już na miejscu. Chwilę wcześniej, spłoszeni mężczyźni podjęli próbę ucieczki, pozostawiając na miejscu przestępstwa torbę, rękawiczki i linkę.

Dosłownie „po śladach” za podejrzewanymi mężczyznami udali się mundurowi, którzy dotarli do pobliskiego salonu, gdzie obaj się ukryli. Zatrzymani mężczyźni utrzymywali twierdzili, że siedzą w salonie już od dłuższego czasu. Policjanci jednak nie dali się nabrać tej historii - złodzieje byli cali ubrudzeni. Patryk H. i Tomasz C. zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

d2mnexb

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczością przeciwko mieniu zebrali materiał dowodowy. Łączne straty zostały oszacowane na kwotę 2.000 złotych. Funkcjonariusze przedstawili obu podejrzanym zarzut usiłowania kradzieży wspólnie i w porozumieniu.* Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.*

d2mnexb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mnexb
d2mnexb