Trwa ładowanie...

Wyrzucił kobietę z małym dzieckiem z mieszkania. Wcześniej ją bił i wyzywał

32-latkowi grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Share
Wyrzucił kobietę z małym dzieckiem z mieszkania. Wcześniej ją bił i wyzywał
d3vbnaf

Trzymiesięczny areszt zastosowano wobec mężczyzny, który znęcał się nad swoją żoną. 32-latek wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których bił kobietę po całym ciele, a podczas ostatniej z awantur wyrzucił kobietę z małym dzieckiem z mieszkania.

Według mokotowskich policjantów, Michał B. od wielu miesięcy znęcał się nad żoną. Jak ustalono, agresja mężczyzny wciąż narastała. 32-latek wielokrotnie groził i wyzywał kobietę, posuwał się nawet do rękoczynów. Kiedy ostatnio wszczął awanturę, wyrzucił kobietę z mieszkania. Wraz z półtorarocznym dzieckiem. Kobieta wezwała policję .

Mundurowi bezzwłocznie przyjechali na miejsce. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu .

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

d3vbnaf
d3vbnaf

Podziel się opinią

Share
d3vbnaf
d3vbnaf