Trwa ładowanie...

Wysoko Wyżej Warszawa

Unikatowy projekt wirtualnej wycieczki, która dzięki dronom przeniesie nas kilkaset metrów ponad dachy stolicy

Share
Wysoko Wyżej Warszawa
d2od4x4

Projekt składa się z 25 panoram lotniczych, które obrazują najbardziej efektowne miejsca w stołecznym mieście. Baza będzie stale powiększać się o nowe panoramy – kolejne lokalizacje na wirtualnej mapie. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest firma SkyConcept.

Dotychczas nie powstała tak obszerna i kompleksowa aplikacja przedstawiająca warszawskie panoramy z wysokości ponad 150 metrów. Dzięki zaawansowanej technice, użytkownicy aplikacji "Wysoko Wyżej Warszawa" mogą swobodnie poruszać się pomiędzy wieloma lokalizacjami. Jest to dobra okazja żeby zobaczyć miasto z niecodziennej perspektywy, a także zaprezentować je przyjezdnym. Wirtualną podróż można odbyć TEJ stronie, natomiast więcej szczegółowych informacji o lokalizacjach i aktualizacjach będzie się pojawiać na TEJ stronie.

d2od4x4

Aplikacja „Wysoko Wyżej Warszawa” dostępna na komputery stacjonarne, zintegrowana jest również z urządzeniami mobilnymi, także może być swobodnie wyświetlana na smartfonach oraz tabletach.

Technika panoram lotniczych polega na wykonaniu serii zdjęć z dużej wysokości, a następnie zintegrowaniu ich w aplikacji komputerowej. Dzięki temu użytkownik ma możliwość poruszania się po graficznej przestrzeni z każdej perspektywy, a także swobodnej zmiany lokalizacji. Firma SkyConcept zajmuje się właśnie wykonywaniem projektów multimedialnych dedykowanych dla rynku nieruchomości.

Jednym z obszarów działalności agencji jest tworzenie szczegółowych panoram lotniczych przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych – dronów.

d2od4x4

Podziel się opinią

Share
d2od4x4
d2od4x4