Trwa ładowanie...
dh20ngb

Wysoko Wyżej Warszawa

Unikatowy projekt wirtualnej wycieczki, która dzięki dronom przeniesie nas kilkaset metrów ponad dachy stolicy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wysoko Wyżej Warszawa
dh20ngb

Projekt składa się z 25 panoram lotniczych, które obrazują najbardziej efektowne miejsca w stołecznym mieście. Baza będzie stale powiększać się o nowe panoramy – kolejne lokalizacje na wirtualnej mapie. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest firma SkyConcept.

Dotychczas nie powstała tak obszerna i kompleksowa aplikacja przedstawiająca warszawskie panoramy z wysokości ponad 150 metrów. Dzięki zaawansowanej technice, użytkownicy aplikacji "Wysoko Wyżej Warszawa" mogą swobodnie poruszać się pomiędzy wieloma lokalizacjami. Jest to dobra okazja żeby zobaczyć miasto z niecodziennej perspektywy, a także zaprezentować je przyjezdnym. Wirtualną podróż można odbyć TEJ stronie, natomiast więcej szczegółowych informacji o lokalizacjach i aktualizacjach będzie się pojawiać na TEJ stronie.

Aplikacja „Wysoko Wyżej Warszawa” dostępna na komputery stacjonarne, zintegrowana jest również z urządzeniami mobilnymi, także może być swobodnie wyświetlana na smartfonach oraz tabletach.

dh20ngb

Technika panoram lotniczych polega na wykonaniu serii zdjęć z dużej wysokości, a następnie zintegrowaniu ich w aplikacji komputerowej. Dzięki temu użytkownik ma możliwość poruszania się po graficznej przestrzeni z każdej perspektywy, a także swobodnej zmiany lokalizacji. Firma SkyConcept zajmuje się właśnie wykonywaniem projektów multimedialnych dedykowanych dla rynku nieruchomości.

Jednym z obszarów działalności agencji jest tworzenie szczegółowych panoram lotniczych przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych – dronów.

Zobaczcie zdjęcia poniżej!

dh20ngb

Podziel się opinią

Share
dh20ngb
dh20ngb