Trwa ładowanie...
d32f9zo

WZORY - Warszawskie Targi Designu

Do udziału w targach zaproszono ponad 60 wystawców, którzy będą prezentowali swoje wzory w ogrodzie i nowoczesnych przestrzeniach CPK Praga Południe
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WZORY - Warszawskie Targi Designu
d32f9zo

To pierwsza edycja warszawskich targów designu, których celem jest propagowanie i promowanie sztuki użytkowej, przedstawienie jej autorów oraz możliwość jej prezentacji i sprzedaży. Przestrzeń wystawiennicza podzielona została na strefy zapewniające odwiedzającym bezpośredni kontakt z produktem i jego autorem.

Wystawcy zareprezentują bardzo szerokie spektrum wzornictwa. Do udziału zaproszono projektantów o świeżym, nowatorskim spojrzeniu na sztukę użytkową, aby ukazać jak bardzo jest ona różnorodna i niejednolita.

WZORY zadbają też o podniebienia gości - zapraszono do współpracy Le Targ , który dostarczy smakołyki od wybranych lokalnych producentów. Kuchenni maniacy znajdą wśród wystawców również designerskie wyposażenie kuchni.

d32f9zo

DJ Bumi Phillips, przez cały dzień umili zakupy swoją wysmakowaną muzyczną selekcją.

Dzieci będą mogły swobodnie hasać w wydzielonej dla nich bezpiecznej strefie zabawy, w której przeprowadzimy również zajęcia warszatowe rozwijające kreatywność. Wśród wystawców pojawi się wielu specjalistów od dziecięcego designu, dedykowanego najmłodszym.

Przedstawiony zostanie również "Etno - projekt", wystawa wieńcząca warszaty designu białoruskich i polskich młodych projektantow. Efekty ich inispirującej pracy pokazane zostaną na planszach w ogrodzie.

Targi designu WZORY odbędą się 22 czerwca i będą trwały w godzinach od 12:00 do 22:00 w ogrodzie i wnętrzach Centrum Promocji Kultury Praga Południe, gdzie przez cały dzień prezentowane będą najciekawsze prace młodych polskich projektantów.


Więcej informacji, pełna lista wystawców oraz kontakt do organizatorów na stronie:

d32f9zo

www.wzorytargi.pl oraz na Fan Page'u


Organizatorki:

Jagoda Valkov

d32f9zo

Projektantka, scenograf, architekt krajobrazu i wnętrz. Zajmuje się projektowaniem przestrzeni miasta, scenografią w filmie, projektuje poduszki, pledy i dywany w swojej marce Dziana. Absolwentka Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie oraz studiów podyplomowych z projektowania wnętrz i wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Współpracowała m.in. z TV Polska, Universal Music Polska, PWSFTiV w Łodzi, Fundacją Polsat, TV Polsat, CSW w Warszawie, Stowarzyszenie M4 odblokuj. Wielokrotna uczestniczka akcji Land Artowych m.in Lubelski Festiwal Land Art, Festiwal Mithogenesis na Ukrainie. Właścicielka firmy zajmującej się szeroko pojętym projektowaniem Love Landscape.

Aleksandra Pawelska

Znana jako Ola Monola to organizatorka warszawskich imprez ekologicznych i animujących lokalną społeczność. Zorganizowała 14 Edycji „Uwolnij Łacha” -największej w Polsce wymiany typu swap. Współtworzyła pierwsze pchle targi w stolicy i aktywnie udziela się jako promotor ekologicznego i zdrowego trybu życia organizując warsztaty recyclingu "O!Re:Ty!". Jest również współorganizatorką Targu Śniadaniowego – cotygodniowej inicjatywy propagującej wspólne posiłki i zakupy od lokalnych producentów.

d32f9zo

Podziel się opinią

Share
d32f9zo
d32f9zo