Trwa ładowanie...

Wzruszający gest Filipa Chajzera. Przekaże auto lekarzowi, któremu skradziono samochód

"Jeździł nim do umierających".

Share
Wzruszający gest Filipa Chajzera. Przekaże auto lekarzowi, któremu skradziono samochód
d3yq5jv

*Przy Centrum Zdrowia Dziecka w niedzielę wieczorem złodziej włamał się do jednego z zaparkowanych samochodów i nim odjechał. Okazało się, że właścicielem auta jest lekarz pracujący w szpitalu. Do sprawy odniósł się dzienikarz i prezenter telewizyjny Filip Chajzer, który... przekaże swoje auto do czasu znalezienia samochodu lekarza. *

Lekarz, któremu skradziono auto, postanowił opisać sprawę w internecie. Na swoim profilu na Facebooku Konrad Komar-Czapski opublikował informację: "Znajdźcie mi sku**la, który przed ok. 30 min ukradł mi Mazdę CX9 sprzed Centrum Zdrowia Dziecka Czarna KNT 05909”.

Post wywołał niemałe kontrowersje. Internauci nietylko zaczęli udostępniac post lekarza, lecz równiez oferować swoją pomoc. Do akcji przyłączył się również dziennikarz Filip Chajzer, który obiecał przekazać swoje auto do czasu wyjaśnienia sprawy.

d3yq5jv

- Napisał to (chodzi o post Konrada Komara-Czapskiego - przyp. red.) lekarz pracujący w Warszawskim Hospicjum Domowym, który wykorzystywał samochód, by codziennie dojeżdżać do chorych i cierpiących ludzi przebywających w domach. Również dzieci. Panie Konradzie, z najwyższą przyjemnością przekażę Panu swoje auto do czasu wyjaśnienia sprawy. Zagotowałem się... - czytamy na profilu Chajzera.

d3yq5jv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yq5jv
d3yq5jv