Trwa ładowanie...
d46mdla

X Mistrzostwa Polski Juniorów w curlingu

Zobacz zmagania sportowców w ciekawej dyscyplinie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
X Mistrzostwa Polski Juniorów w curlingu
d46mdla

Precyzja, siła i opanowanie – to cechy jakie powinny charakteryzować zawodników drużyny curlingu. Młodych sportowców rywalizujących w tej dyscyplinie, będzie można obejrzeć na lodowisku Torwar (ul. Łazienkowska 6A) na rozpoczynających się już jutro, w piątek, 7 marca,* X Mistrzostwach Polski Juniorów w curlingu.*

O godz. 8.00, pierwsze dwie z dwunastu drużyn biorących udział w turnieju rozpoczną zmagania, których stawką jest tytuł Mistrza Polski oraz nominacja do reprezentacji narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów w styczniu 2015 r.

Zobacz także: Za darmo: Turniej Robotów Mobilnych Robomaticon

d46mdla

W zawodach udział wezmą zawodniczki i zawodnicy do lat 21. Spośród zgłoszonych zespołów najliczniej reprezentowani są gospodarze klub CCC Warszawa (4 drużyny) broniący tytułu w kategorii mężczyzn, AZS Gliwice (3 drużyny) broniący tytułu w kategorii kobiet, POS Łódź (2 drużyny), KS Warszowice Śl., ŚKC Katowice i Summit Wakuta Sopot.

Curling jest dyscypliną olimpijską. Mecze będą rozgrywane przez cały piątek oraz sobotę w godzinach 8:00-21:30 . Rywalizacja finałowa odbędzie się w niedzielę, 9 marca, o godz. 16.00.

Na X Mistrzostwa Polski Juniorów w curlingu wstęp wolny.


* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! *

d46mdla

Podziel się opinią

Share
d46mdla
d46mdla