Trwa ładowanie...

Z Lotniska Chopina do 87 portów na czterech kontynentach

Wakacyjna oferta warszawskiego portu lotniczego

Share
Z Lotniska Chopina do 87 portów na czterech kontynentach
d1hugdt

Lotnisko Chopina proponuje co najmniej 17 nowych połączeń w sezonie wakacyjnym, który właśnie się rozpoczął.

Polskie Linie Lotnicze LOT ponownie na sezon letni wracają na rejsy do Bejrutu i Nicei. Przewoźnik zwiększy też częstotliwość lotów na 23 obsługiwanych przez siebie trasach. Więcej połączeń będzie m.in. do Paryża, Amsterdamu, Moskwy i Budapesztu. Zmiany są częścią strategii, aby skonsolidować większość europejskich tras z połączeniami dalekodystansowymi z Warszawy.

30 marca ruszyła też nowa trasa Alitalii z Warszawy do Mediolanu-Linate, a niemieckie linie Germanwings uruchomiły połączenie do Kolonii.

d1hugdt

Od 14 kwietnia Eurolot uruchomi połączenia z Warszawy do Bydgoszczy, zaś od 24 kwietnia zacznie latać do Dubrownika, Splitu i Zadaru w Chorwacji, a od 24 maja do Heringsdorf w Niemczech (nieopodal Świnoujścia).

Na koniec kwietnia zaplanowano pierwszy lot z Warszawy do Barcelony niskokosztowych hiszpańskich linii lotniczych Vueling. Nowe połączenia z Barceloną, Madrytem i Malagą zapowiada również Norwegian.

Węgierski Wizz Air w sezonie letnim zacznie latać do Korfu i Heraklionu w Grecji oraz do Burgas nad Morzem Czarnym. Air Serbia planuje loty do Belgradu. Do Warszawy wraca również słoweńska Adria, która będzie latać do Lublany.

d1hugdt

Pod koniec maja ponownie pojawią się połączenia z Reykiawikiem islandzkiej linii Wow Air, zaś od września do Warszawy wraca Brussels Airlines z połączeniem do Brukseli.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1hugdt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hugdt
d1hugdt