Trwa ładowanie...

Z Modlina do Aten oraz Lizbony. Nowe trasy Ryanaira

100 tys. biletów "od 39 zł". "Loty do Aten będą odbywały się codziennie"

Z Modlina do Aten oraz Lizbony. Nowe trasy Ryanaira
d5l08b4
d5l08b4

Ryanair otwiera nowe trasy z Modlina do Aten oraz Lizbony – poinformował podczas specjalnej konferencji konferencji prasowej w Warszawie Michael O’Leary, dyrektor generalny linii Ryanair. - czytamy w serwisie Fly4free.

O tym, że przewoźnik zapowiedział uruchomienie od sezonu zimowego trzech nowych kierunków z Modlina (na Wyspy Kanaryjskie - na Fuertaventurę, Gran Canarię i Teneryfę) pisaliśmy już w czerwcu. Irlandzkie linie lotnicze ogłosiły przy okazji rozwój swojej bazy w Modlinie. Teraz ruszają z nowymi, niedrogimi trasami.

Rejsy na Teneryfę obsługiwane będą 2 razy w tygodniu, pozostałe raz w tygodniu. Od lata 2015 roku dojdą wspomniane Ateny i Lizbona. Dodatkowo na 10 innych kierunkach przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów w sezonie letnim 2015. Loty do Aten będą odbywały się codziennie!

Częstotliwość lotów na nowych trasach:
Ateny – loty codziennie,
Lizbona – loty 2 x w tygodniu,
Fuerteventura – loty raz w tygodniu,
Gran Canaria – loty raz w tygodniu,
Madryt – loty 5 x w tygodniu,
Teneryfa – loty 2 x w tygodniu,

d5l08b4

Ryanair zapowiedział też zwiększenie częstotliwości starych tras (m.in. dwa loty dziennie do Wrocławia, zamiast jednego). Bilety na nowe połączenia do Aten oraz Lizbony mają być dostępne w sprzedaży od północy 22 września (poniedziałek). Szef Ryanaira zapowiedział też wyprzedaż 100 tys. biletów "od 39 zł" na podróż "od października 2014 r. do stycznia 2015". Żeby skorzystać z tej promocji, trzeba zarezerwować bilet do 22 września.

d5l08b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5l08b4