Trwa ładowanie...

Z Okęcia polecisz Dreamlinerem!

Już od 5 czerwca będzie można polecieć Boeingiem 787. Na razie do Chicago, potem nawet do Pekinu

Z Okęcia polecisz Dreamlinerem!
d3eabd6
d3eabd6

Najkrótszy dowcip na świecie, czyli "Dreamliner wystartował z lotniska w Modlinie" stracił na aktualności. LOT wznowił rejsy dalekodystansowe wykonywane najnowocześniejszym samolotem świata - Dreamlinerem. Boening 5 czerwca wylatuje do Chicago. Od wczoraj u polskiego przewoźnika można kupić bilety na podróż w barwach LOT-u do Chicago i na niektóre rejsy do Nowego Jorku, Toronto oraz Pekinu.

Wraz z powrotem ”liniowca marzeń” wraca również nowa klasa Premium – oferująca szerokie, 50 centymetrowe fotele rozmieszczone w trzech rzędach w konfiguracji 2-3-2. - czytamy w serwisie nawalizkach.com.pl

Każdy pasażer Premium Club będzie miał do dyspozycji 12,4-calowy monitor i dostęp do USB oraz gniazdka elektrycznego. Poza tym pasażerowie Premium Club będą mieli lepiej - osobne, dedykowane stanowiska odpraw, priorytet w odbiorze bagażu. Pasażerowie, którzy kupili bilet w klasie ekonomicznej mogą za opłatą 100 dolarów wykupić upgrad’e do klasy Premium Club. Z oferty skorzystać można podczas odprawy na lotnisku w dniu wylotu, do momentu wyczerpania miejsc.

d3eabd6

LOT z okazji powrotu Dreamlinera przygotował też specjalną ofertę cenową - ceny biletów w klasie ekonomicznej Boeinga 787 (w obie strony) na trasie do Nowego Jorku rozpoczynają się od 2 355 złotych, do Chicago od 2 414 złotych, Pekinu 2 439 złotych, natomiast do Toronto można polecieć od 3 549 złotych. Koszt biletu w klasie Premium– będzie kształtować się już od 5 015 złotych w dwie strony na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Pekinu oraz 5 000 złotych na trasie do Toronto.

Bilety można kupić na stronie lot.com, w biurach własnych LOT-u oraz wybranych biurach podróży.

d3eabd6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eabd6