Trwa ładowanie...
dstwx2e

Z Warszawy do Miasta Aniołów. LOT uruchamia połączenie do Los Angeles

To pierwsze połączenie z miastem na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z Warszawy do Miasta Aniołów. LOT uruchamia połączenie do Los Angeles
dstwx2e

Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają regularne połączenia między Warszawą a Los Angeles. Pierwszy rejs odbędzie się trzeciego kwietnia przyszłego roku. Bilety już są w sprzedaży. Trasa będzie obsługiwana przez samoloty Boeing 787 - Dreamliner.

Maszyny LOT-u będą latały do Los Angeles w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty. W ten sposób LOT zapewni najkrótszą podróż na zachodnie wybrzeże USA głównie z myślą o pasażerach z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

To pierwsze połączenie polskiego przewoźnika z miastem na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.
Prezes LOT - u Rafał Milczarski podkreślił, że jest ono przeznaczone zarówno dla osób, które szukają miejsc na wakacje, jak i dla przedstawicieli biznesu.

dstwx2e

To ósma propozycja rejsów dalekiego zasięgu w siatce LOT-u i piąty kierunek w Ameryce Północnej. W sumie w tym roku LOT ogłosił i uruchomił 24 nowe połączenia - kilka dni temu do Newark w USA , a 17 października do Seulu. Od połowy stycznia przewoźnik obsługuje trasę Warszawa - Tokio.

Warto dodać, że z Lotniska w Los Angeles do Hollywood jest zaledwie pół godziny jazdy samochdem, podobnie jak na plaże Long Beach. Lot potrwa ponad 12 godzin, a według cennika LOT-u kosztowac ma około 2 tys. złotych w jedną stronę.

Źródło: IAR/LOT

Przeczytajcie też: Setki drzew i tysiące kwiatów. Tak ma wyglądać Świętokrzyska i pl. Powstańców Warszawy

dstwx2e

Podziel się opinią

Share
dstwx2e
dstwx2e