Trwa ładowanie...

Za darmo! Animowane erotyki na Chłodnej! (wideo)

Studio Filmowe Semafor zaprasza na filmy erotyczne z lalkami w rolach głównych!

Share
Za darmo! Animowane erotyki na Chłodnej! (wideo)
d18vdhq

29 czerwca, w piątek, o godz. 20.00 przy Chłodnej 25 odbędzie się pokaz filmów animowanych o tematyce erotycznej. W roli głównej - lalki. W cyklu (Sexy Dolls) obejrzeć będzie można aż siedem dłuższych i krótszych filmów. Poniżej pełna lista:

Amourette (2009), Maja Gehrig, 5’20”
Dwie drewniane lalki uprawiają seks na papierze ściernym. Poprzez ciągłe zmiany pozycji ścierają się o podłoże. Nastrój waha się pomiędzy zapasami a grą miłosną. Wreszcie akt miłosny zmienia się w wyścig z czasem.

Blue, an erotic life (2010), Thibault (Tibo) Charroppin, 3’25”
BLUE: “Życie erotyczne” to narracja poklatkowa o życiu grudki gliny, zmagającej się z chronicznym uzależnieniem od seksu. Film ten bawi się kontrastem pomiędzy treścią graficzną odpowiednią dla dorosłych a jej groteskową prezentacją w technice poklatkowej. Taka kombinacja zaowocowała powstaniem absurdalnego, przesyconego czarnym humorem filmu. krótkometrażowego.

d18vdhq

The peacock eye (2010), Gerlando Infuso, 13’
Sibylle Huntress, kolekcjonerka sztuki i artystka, szuka ostatniego pociągnięcia pędzlem.

Pussycat (2008), Takena Nagao, 5’
Ładna kotka wpada w kłopoty… Historia wyuzdanego romansu Wilka, Prosiaka i Kocicy.

Twin girls of sunset street (2010), Marc Riba & Anna Solanas, 13’
Maści, eliksiry i okłady. Enriqueta i Ramoneta, z Sunset Street nr. 17A w Barcelonie, zajmą się tobą dyskretnie, z szacunkiem i uprzejmie. Nie do sprzedaży w aptekach i drogeriach.

Venus (2010), Tor Fruergaard, 8’
Caroline i Rasmus mają problemy. Nie uprawiali seksu od 4 miesięcy. Ku rozpaczy Caroline, Rasmus wierzy, że rozwiązanie znajdzie w miejscowym klubie ze strip-teasem, a Caroline pozwala mu na te poszukiwania, desperacko próbując w ten sposób ratować ich związek. „Venus” to erotyczna komedia o odkrywaniu siebie nawzajem i znajdywaniu iskry tam, gdzie się jej najmniej spodziewamy.

d18vdhq

Lucky day forever (2011), Alek Wasilewski , 16’
Prol 514 marzy o zwycięstwie w Wielkiej Loterii, w której główną nagrodą jest awans do elitarnej społeczności Białych. Tam wszyscy są piękni, młodzi i szczęśliwi, a życie upływa na nieustającej, beztroskiej zabawie. Pewnego dnia jego marzenie się spełnia… Ale czy tego właśnie pragnął? Czy świat Białych jest rzeczywiście tym miejscem, w którym odnajdzie szczęście?

Poniżej: "Lucky day forever" z 2011 roku.

d18vdhq

Podziel się opinią

Share
d18vdhq
d18vdhq