Trwa ładowanie...

Za darmo: Art Fresh Festival

Kup prace studentów i młodych artystów

Share
Za darmo: Art Fresh Festival
dtgris7

17 marca, w niedzielę, po raz czwarty odbędzie się doroczny** pokaz sztuki najnowszej ART FRESH FESTIVAL w Sheraton Warsaw Hotel przy placu Trzech Krzyży. Przegląd odbywa się w salach balowych hotelu **w godzinach od 12:00 do 20:00.

Festiwal jest projektem 80 artystów młodego pokolenia, grupy „American Friends in Warsaw” oraz dyrekcji „Sheraton Warsaw Hotel”. Istotą wydarzenia jest prezentacja oraz sprzedaż prac profesjonalistów i aktywnych studentów uczelni artystycznych bez pośrednictwa galerii i agentów. Przestrzeń sal jest zaaranżowana do prezentacji dzieł szerokiej wielokulturowej społeczności miłośników sztuki.****

Podczas Art Fresh Festival można kupić bezpośrednio od twórców obrazy olejne, akwarele, rysunki, grafiki, fotografie artystyczne, rzeźby, biżuterię, ręcznie malowany jedwab i wiele innych dzieł. Niebagatelną rolą festiwalu jest to, że spotkania na nich owocują późniejszymi kontaktami z odbiorcami w pracowniach i na wystawach młodych twórców. Goście mają w tym dniu bezpośredni kontakt z artystami. Dodatkową atrakcją festiwalu jest cykl występów muzycznych.

dtgris7

Więcej informacje na stronie: www.artfreshfestival.pl
Wstęp wolny

dtgris7

Podziel się opinią

Share
dtgris7
dtgris7