Trwa ładowanie...

Za darmo: Ashtanga Joga w Temacie Rzeka

Bezpłatne zajęcia będą odbywać się na plaży w każdy wtorek, czwartek i niedzielę

Share
Za darmo: Ashtanga Joga w Temacie Rzeka
d1mu53g

Od 23 lipca do 1 września Temat Rzeka przy współpracy z Joga Studio Saska Kępa zaprasza na bezpłatny cykl zajęć Ashtanga Jogi. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, czwartek i niedzielę o godzinie 19:00, na plaży przed barem - pod mostem Poniatowskiego, po praskiej stronie Wisły.

Ashtanga Vinyasa Yoga jest tradycyjną formą hatha jogi. Jest wspaniałymi warsztatami do pracy z ciałem i umysłem. Ashtanga joga jest praktyką dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych osób, którzy chcą poszerzać swój warsztat jogi.* Warsztaty poprowadzą: Edyta Styczyńska i Michał Kudzia:*

d1mu53g

Edyta Styczyńska
Poprzez swoje zainteresowania wegetarianizmem, ekologią, zdrowym stylem życia oraz kulturą wschodu zetknęła się z jogą jeszcze na początku lat 90-tych. Pasję do jogi i podstawę swojej praktyki zawdzięcza metodzie BKS Iyengara, której uczyła się w Akademii Hatha Jogi Sławomira Bubicza i Joga! Centrum Adama Bielewicza od 1998r. Astanga Vinyasa Yogę poznała w 2006r. i od razu stała się ona dla niej fascynującym wyzwaniem.

Michał Kudzia
Zaczął uczyć się jogi u Radka Rychlika w Astanga Yoga Studio. Metoda spodobała mu się do tego stopnia, że praktycznie porzucił wszelkie inne formy ruchu na rzecz regularnej praktyki asztanga jogi. Tak pozostało do dzisiaj. 7 lat później może potwierdzić, że jest to dla zachowania zdrowia ciała i psychiki najlepszy system ćwiczeń. Asztanga stawia przed ćwiczącym wyzwania fizyczne, pozwala odczuć asymetrie ciała, odsłania emocje i zmusza do konfrontacji z nimi. Za to właśnie ją lubię, bo dzięki temu się rozwijam - mówi trener.

To nie jedyne zajęcia sportowe w tym miejscu. W zeszłą sobotę rozpoczęła swoją działalność Strefa Sportu znajdująca się przy lokalu.

d1mu53g

Podziel się opinią

Share
d1mu53g
d1mu53g