Trwa ładowanie...
d4etgi0

Za darmo: Bemowo On Air

Popisy znakomitych pilotów, wystawy licznych maszyn i mnóstwo nagród do wygrania
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Bemowo On Air
d4etgi0

8 września, w sobotę na Lotnisku Babice o godz. 10.00 rozpocznie się piknik lotniczy Bemowo On Air. Impreza organizowana przez Aeroklub Polski i Aeroklub Warszawski będzie pierwszym wydarzeniem tego typu w stolicy.

Impreza organizowana jest z okazji 80 rocznicy zwycięstwa załogi Franciszka Żwirko i Stanisława Wigury w międzynarodowych zawodach Challenge 1932 oraz 85 lecia powstania Aeroklubu Warszawskiego.

Wśród atrakcji przygotowanych przez aeroklub, będziemy mogli podziwiać loty w formacji samolotów AT3, motolotnie, śmigłowce z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i Policji, skoki spadochronowe, loty balonem na ogrzane powietrze, akrobację samolotową i szybowcową. Dodatkowo organizatorzy planują zorganizować przelot samolotów wojskowych.

d4etgi0

Na scenie, która umieszczona zostanie w centralnym punkcie, odbywać się będą koncerty. Organizatorzy przewidzieli również wiele konkursów, w których głównymi nagrodami będą skoki tandemowe, loty widokowe samolotem i szybowcem oraz upominki.

Podczas tej imprezy organizowany będzie również "Bieg lotnika" na 5 km. Dla najszybszych tego dnia biegaczy organizator przygotował lot szybowcem, a dla zawodników, którzy zajmą lokaty 100, 200 i 300 niezapomniany lot sportową awionetką nad Stolicą! Każdego, kto chce wziąć udział w biegu, zapraszamy na stronę.

Na zakończenie imprezy odbędą się zawody na celność lądowania.

8 września, Lotnisko Bemowo

d4etgi0

Podziel się opinią

Share
d4etgi0
d4etgi0