Trwa ładowanie...

Za darmo: „Bezpieczna jazda z biało-czerwoną”

Festyn rodzinny 2 maja na placu Piłsudskiego

Za darmo: „Bezpieczna jazda z biało-czerwoną”
dkkdn8u

Festyn promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym odbędzie się w czwartek, 2 maja na placu marszałka Józefa Piłsudskiego. Jego organizatorami - w ramach obchodów Dnia Flagi RP - są Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej i Dowództwo Garnizonu Warszawa.

Festyn pod hasłem „Bezpieczna jazda z biało-czerwoną” potrwa od godz. 10.00 do godz. 17.00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in.* prezentację sprzętu specjalistycznego w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego; symulatory zderzeń i dachowania;*pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zachowania się podczas zdarzenia drogowego; pokaz ratownictwa drogowego.

Dzieci i dorośli będą mogli spróbować swoich sil na mobilnych ściankach wspinaczkowych; w sportowym ogródku, na pieszym i rowerowym torze przeszkód lub w zorbingu. Będą mogli samodzielnie przygotować koszulki z odblaskami i logo festynu i uczestniczyć w wielu zabawach i konkursach sportowo-integracyjnych.

dkkdn8u

Organizatorów wspierają partnerzy: Grupa PZU SA, Komenda Stołeczna Policji, Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Inspektorat Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej, Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej, Inspektorat Wojskowej Służby Zdrowia, Straż Miejska, Instytut Transportu Samochodowego, Zarząd Transportu Miejskiego, PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

dkkdn8u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkkdn8u