Trwa ładowanie...
d1hx2ky

Za darmo: „Bezpieczna warszawianka”

Obezwładnić, znaleźć czułe punkty na męskim ciele i odeprzeć atak tym co jest pod ręką!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: „Bezpieczna warszawianka”
d1hx2ky

Jak skutecznie się bronić, jak unikać zagrożeń, gdzie może być niebezpiecznie, jak nie stać się ofiarą przestępstwa - tego od kilku lat uczy Straż Miejska. Kolejna edycja szalenie popularnych wśród Warszawianek zajęć samoobrony rusza już we wrześniu.

Wystarczy kilka godzin pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a nawet drobna kobieta może bezpiecznie stawić czoła bandycie. Zajęcia „Bezpieczna warszawianka” obejmują ćwiczenia na macie, naukę skutecznych technik samoobrony, omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa, podstaw wiktymologii (czyli jak nie stać się ofiarą przestępstwa), właściwych zachowań w sytuacjach zagrożenia. Panie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów poznają elementy krav-magi, ju-jitsu, karate.

Nie chodzi jednak tylko o naukę zadawania ciosów. Nie uczymy atakować, uczymy unikać ataku – tak o kursie mówi jeden z instruktorów. - Na kursie panie dowiedzą się, jak do obrony własnej wykorzystać przedmioty codziennego użytku: pilniczek, klucze, dezodorant czy torebkę.

d1hx2ky

Kurs jest bezpłatny, rozpoczyna się w czwartek 13 września. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 3 i 4 września, wyłącznie telefonicznie, pod numerem (22) 649 40 90 w. 6291.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Prowadzone będą cztery grupy składające się z 25 pań. Pierwsza grupa będzie rozpoczynała zajęcia w czwartek o godzinie 17, druga grupa w czwartek o godzinie 19, trzecia grupa w piątek o godzinie 17, czwarta grupa w piątek o godzinie 19. W kursie mogą wziąć udział kobiety w wieku od 18 do 50 lat.

Dodatkowych informacji udziela: Referat Prasowy Straży Miejskiej m.st. Warszawy, tel. 723 986 110

d1hx2ky

Podziel się opinią

Share
d1hx2ky
d1hx2ky