Trwa ładowanie...

Za darmo: "Bezpieczna Warszawianka"

Rusza kolejna edycja

Za darmo: "Bezpieczna Warszawianka"
d3ly4q4
d3ly4q4

Bezradna kobieta to łatwy cel dla agresora. Jak reagować w sytuacji realnego zagrożenia? 22 stycznia ruszają zapisy na kolejną edycję "Bezpiecznej Warszawianki" - bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet pełnoletnich, prowadzonego od 13 lat przez instruktorów będących medalistami imprez sportowych w Polsce i na świecie.

Zainteresowane osoby powinny się pospieszyć. Kursy „Bezpiecznej Warszawianki” cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem i najczęściej lista chętnych zapełnia się w kilka godzin. Oprócz omówienia podstawowych zasad bezpieczeństwa kobiety mieszkającej w dużym mieście panie nauczą się podstawowych technik samoobrony, a dzięki nieskomplikowanym, ale efektywnym ćwiczeniom podniosą ogólną sprawność fizyczną. Doświadczeni instruktorzy Straży Miejskiej nauczą unikania sytuacji i miejsc mogących stanowić zagrożenie oraz omówią z uczestniczkami podstawy wiktymologii, dzięki czemu panie dowiedzą się jak nie zostać ofiarą przestępstwa.

Zapisy odbędą się 22 stycznia 2013 r. w godzinach 8:00-14:00 pod numerem telefonu: (22) 649-40-90 wew. 6291. Zajęcia rozpoczną się 7 lutego. o godz. 17:00 (I grupa), 8 lutego o godz. 17:00 (II grupa) i 8 lutego o godz. 19:00 (III grupa). Liczba miejsc jest ograniczona (3 grupy po 25 osób w każdej). Zajęcia odbywają się w czwartek i piątek, do do 4 kwietnia. Na pierwszych zajęciach należy przedstawić zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do udziału w zajęciach. Udział w kursie jest bezpłatny.

Miejsce zajęć: sala gimnastyczna przy ul. Szolc-Rogozińskiego 1 (Ursynów) w budynku II Oddziału Terenowego Straży Miejskiej.

d3ly4q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ly4q4