Trwa ładowanie...

Za darmo: Big Book Festival

Dwa dni czytania. Kilkanaście miejsc Warszawy. Zaskakujące lokale i przestrzeń miejska oraz Internet. Ponad 50 wydarzeń dostępnych bezpłatnie dla publiczności

Za darmo: Big Book Festival
d3h7w92

Big Book Festival to pierwsza w Warszawie i jedna z nielicznych w Europie impreza promująca czytelnictwo poprzez angażowanie publiczności w aktywności kulturalne i artystyczne.* Odbędzie się ona w Warszawie w przyszły weekend, 22-23 czerwca.*

To pierwsza tak rozległa i nowoczesna impreza czytelnicza, angażująca miłośników książek, znakomitych autorów polskich i europejskich, artyst*ów i ekspertów, ludzi i nowe technologie* - mówią organizatorzy - Na dwa czerwcowe dni Warszawa stanie się miastem czytelników, a książka, literatura i sztuka będą wyraźnie obecne w przestrzeni publicznej. Festiwal to nowy pomysł na cieszenie się literaturą i sztuką, ważne i aktualne tematy, klasyka połączona z nowościami, a powaga z dowcipem.

Organizatorem Big Book Festival jest fundacja "Kultura nie boli". Festiwal wspierają partnerzy, min. Wydawnictwo Literackie, Dom Wydawniczy PWN, Narodowe Centrum Kultury, Kordegarda, Hotel Bristol, Instytut Reportażu, Centrum Nauki Kopernik, Matras, Go Culture, Trójka Polskie Radio, Polityka, Aktivist i kilkunastu innych.

d3h7w92

W programie znajdziecie na przykład maraton czytania dzieł Mrożka z udziałem samego autora, a także m.in. Piotra Adamczyka, Izabeli Kuny, Magdaleny Cieleckiej i Doroty Masłowskiej. W kinie Iluzjon przez cały weekend będą wyświetlane filmy o tematyce literackiej (na seanse obowiązują bilety wstępu).

Szczegóły programu znajdziecie TUTAJ .


d3h7w92
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h7w92