Trwa ładowanie...

Za darmo: Cinemaforum

23 filmy konkursowe. Plus etiudy studenckie, filmy profesjonalne i produkcje całkowicie amatorskie

Za darmo: Cinemaforum
dartdvf
dartdvf

Cinemaforum to Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych - jeden z najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. Co roku daje możliwość zaprezentowania kilkudziesięciu najlepszych filmów fabularnych, jakie powstały w kraju i za granicą, a ich twórcy mają niepowtarzalną szansę do skonfrontowania swojej twórczości zarówno z fachowym jury, jak i innymi autorami oraz żywiołową publicznością.

W konkursie głównym będziemy mogli zobaczyć 23 krótkometrażowe filmy, plus etiudy studenckie, filmy profesjonalne i produkcje całkowicie amatorskie. Komisja selekcyjna wytypowała te produkcje z blisko 300 filmów nadesłanych z niemal całego świata m.in. Filipin, Łotwy, Brazylii czy USA.
Film wybrany przez jury zdobędzie Grand Prix w wysokości 5.000 zł. Produkcje powalczą także o dodatkowe statuetki i nagrody.

Ponieważ są to krótkie filmy, zostaną podzielone na bloki stominutowe. Dla nas najważniejszą informację jest to, że wszystkie pokazy są za free. Tak więc do zobaczenia w dniach 23-27 października w Kinotece (PKiN).

Szczegóły festiwalu znajdziemyna TEJ stronie. Strona ta jest wciąż jest uzupełniana o nowe informacje, warto więc ją śledzić.

dartdvf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dartdvf