Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
19-11-2012 18:15

Za darmo: Creative Mikser

"Gra w klastry" to temat piątej edycji spotkań przedsiębiorców sektora kreatywnego

Za darmo: Creative Mikser
d2ihf8o
d2ihf8o

Działajmy w grupie – “Gra w klastry". Pod tym hasłem Miasto Stołeczne Warszawa i British Council już po raz piąty zapraszają na spotkanie przedsiębiorców sektora kreatywnego – Creative Mikser. Creative Mikser to cykliczne spotkania branży kreatywnej. To prezentacje, dyskusje oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania ciekawych ludzi.

Tematem piątej edycji Creative Miksera będzie sieciowanie i budowanie współpracy między firmami z sektora kreatywnego, a innymi sektorami gospodarki. Zaproszeni goście opowiedzą o swoich klastrach. Klaster to skoncentrowana grupa przedsiębiorstw, instytucji i organizacji, często o charakterze nieformalnym, która poprzez skupienie szczególnych zasobów pozwala osiągnąć tym przedsiębiorstwom trwałą przewagę konkurencyjną. Na spotkaniu dowiemy się, dlaczego klaster powstał, kto w nim uczestniczy, jak jest finansowany, jakie usługi oferuje, jakie przynosi korzyści oraz jakie przewiduje kierunki rozwoju. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności, a także wymienić się doświadczeniami.

Jeśli robisz ciekawe rzeczy, szukasz współpracowników - zaprezentuj swoje usługi i produkty, opowiedz, z jakimi branżami możesz współpracować, kto jest odbiorcą Twoich działań. To czas dla Ciebie! Daj się poznać! - mówią organizatorzy.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji: mdabkowska@um.warszawa.pl

d2ihf8o

Creative Mikser 5 Środa 21 listopada 2012, godz. 18:00-21:00

Klub Powiększenie - Ul. Nowy Świat 27, Warszawa

d2ihf8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ihf8o