Trwa ładowanie...

Za darmo: Dni Ursynowa

Kult, Urszula, Fisz i Emade, Marina na dużej scenie + wiele innych atrakcji
Share
Za darmo: Dni Ursynowa
d6etze3

Kult, Urszula, Fisz i Emade, Marina – to gwiazdy Dni Ursynowa 2013, które w tym roku odbywają się w ramach trasy Złote Przeboje na Wakacjach. Na mieszkańców będą czekać nie tylko tradycyjne atrakcje, ale również wiele nowości, w tym mobilne stanowisko kulinarne z mistrzem ceremonii Robertem Sową. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni, które w tym roku będą wystrzeliwane ze szczytu Kopy Cwila.

8 czerwca (sobota) w godz. 11.00-22.30 w*Parku im. Romana Kozłowskiego* (dogodny dojazd metrem do stacji Ursynów) będą bawić się tysiące mieszkańców Ursynowa i innych części Warszawy. Organizatorzy przygotowali występy na dwóch scenach.

Mała scena, której gospodarzami będą aktorzy Aleksandra Kostka i Piotr Dzięcielski, przez 5 godzin zapewni świetną rozrywkę dla najmłodszych. Wystąpią m.in. wesołe klauny Lippy and Messy znane z popularnego programu edukacyjnego TVP. Zobaczymy również pokazy tańca w wykonaniu ursynowskich zespołów. Swoje umiejętności sceniczne zaprezentują dzieci i uczniowie z przedszkoli i szkół z terenu dzielnicy. W finale małej sceny wystąpi zespół Still Thinkin’, stworzony przez ursynowskich gimnazjalistów. Chłopaki w 2012 r. dostali się do castingu jurorskiego Must Be the Music – Tylko Muzyka, a w kwietniu br. nagrali pierwszą płytę.

d6etze3

Duża scena w tym roku będzie naprawdę duża! 21 m x 16 m to rozmiar, którego nie powstydziłyby się największe festiwale muzyczne w Polsce. Gospodarzami sceny będą Zygmunt Chajzer oraz Jarek Budnik, którzy zaproszą na scenę: MARINĘ – gwiazdę nowego pokolenia, szczególnie gorąco przyjmowaną przez najmłodszych odbiorców (16:30), sąsiadów z Ursynowa FISZA i EMADE (18:30), URSZULĘ (19:45), a w finale zespół-legendę, czyli KULT (21:00). Na scenie pojawią się też ekspresyjne tancerki z grupy Cue Music oraz wielu ciekawych gości.

Koncertom będą towarzyszyły liczne atrakcje, które w tym roku zajmą rekordową powierzchnię terenu pod Kopą Cwila. W Stefie Radia Złote Przeboje, zorganizowanej w ramach letniej trasy Radia Złote Przeboje na Wakacjach, na Dniach Ursynowa pojawi się plenerowe studio radiowe, z którego na żywo nadawane będą relacje z imprezy. Każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda praca dziennikarzy radiowych, jak przeprowadza się wywiady emitowane na antenie oraz dowiedzieć się tego wszystkiego czego nie widać w radio, a faktycznie tam się dzieje. Ponadto będzie możliwość wzięcia udziału w specjalnych, radiowych konkursach.

W Strefie Rekreacyjnej najmłodsi uczestnicy Dni Ursynowa będą mogli wyszaleć się w bezpiecznych, ale atrakcyjnych warunkach. Organizatorzy przygotowali m.in.: plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, dmuchańce, pokazy giga baniek mydlanych, malowanie buziek, eurobungee, ścianka wspinaczkowa, basen z piłeczkami, prezentacje footballu amerykańskiego i wiele innych atrakcji.

d6etze3

Podziel się opinią

Share
d6etze3
d6etze3