Trwa ładowanie...

Za darmo: Dzień z Federacją KSW

Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Melvin Manhoef - pokazy walk, trening oraz koncerty hiphopowe

Share
Za darmo: Dzień z Federacją KSW
das2kor

5 czerwca (środa) od 13.30 w Amfiteatrze na Bemowie odbędzie się Dzień z Federacją KSW. Będą pokazy walk, trening, konferencja i ważenie oraz koncert hiphopowy. Wstęp wolny.

W programie imprezy znajdziemy:

13.30 - zaprezentują się lokalne szkoły sztuk walki. Zaplanowanych zostało sześć pokazów m.in. karate, taekwon-do i muay thai.

15.00 - odbędzie media trening. Każdy zawodnik w ok. dziesięciominutowym pokazie zaprezentuje swoją aktualną formę na kilkanaście godzin przed galą.

das2kor

18.00 - oficjalna konferencja prasowa i kontrolne ważenie przed galą. W jakich nastrojach są Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla, czy też Melvin Manhoef? Ile kilogramów muszą zrzucić sportowcy i jak wygląda oficjalne ważenie? Ceremonię poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Podczas dnia z Dzielnicą Bemowo i Federacją KSW odbędzie się też kilka koncertów. Na scenie Amfiteatru Bemowo zobaczymy czołowych wykonawców muzyki hiphopowej w Polsce. Wśród nich gościnnie zagrają: Donguralesko oraz Drużyna Mistrzów w składzie Firma, PiH i Dudek RPK.

5 czerwca, godz. 13.30
Amfiteatr Bemowo
Ul. Raginisa, róg Kryształowej.

das2kor

Podziel się opinią

Share
das2kor
das2kor