Trwa ładowanie...

Za darmo: Ferie z kinem japońskim

Daj się zabrać w podróż do niezwykłego świata animacji Studia Ghibli, przemieść się do niedalekiej przyszłości razem z sympatycznym robotem Hinokio

Za darmo: Ferie z kinem japońskim
d3p3hg7
d3p3hg7

. * Ambasada Japonii zaprasza na darmowe pokazy filmów japońskich, które odbywać się będą codziennie o godz. 12.00 w dniach od 24 do 28 lutego*, w Wydziale Informacji i Kultury przy Al. Ujazdowskich 51 w Warszawie. Wszystkie filmy będą pokazane w polskiej wersji językowej.

Filmy Studia Ghibli pięknem wizualnym i niezwykłością opowieści ujęły widzów w każdym wieku na całym świecie. Zagłębienie się w świat bohaterów tych animacji to znakomity sposób na spędzenie wolnego przedpołudnia - nie tylko bawią, ale i uczą. Przed pokazami filmów Studia Ghibli krótkie wprowadzenie, które pozwoli młodym widzom lepiej zrozumieć zarówno treść filmów, jak i różne aspekty kultury japońskiej.

d3p3hg7

"Hinokio" z kolei to ciepła i wzruszająca opowieść o przezwyciężaniu trudności, otwieraniu się na świat, poznawaniu przyjaciół, a także odnajdowaniu pierwszej miłości. Jednym z głównych bohaterów filmu jest niezwykły robot, który potrafi mówić, czytać i pisać. Piękna historia i znakomite efekty specjalne w filmie dla całej rodziny.

24-28 lutego 2014, godz. 12.00 (szczegółowy plan projekcji znajdziecie tutaj)

Wydział Informacji i Kultury Ambasady Japonii, Al. Ujazdowskie 51 (4 piętro) Wstęp bezpłatny

d3p3hg7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p3hg7