Trwa ładowanie...

Za darmo: Festiwal Filmowy Dozwolone do 21

Zobacz filmy twórców, których łączy jedno - wszyscy mają mniej niż 21 lat

Za darmo: Festiwal Filmowy Dozwolone do 21
d1gfp19

W dniach 19 września (czwartek) - 20 września (piątek) odbędzie się Festiwal Filmowy Dozwolone do 21. Przegląd filmów odbędzie się w Podziemiach Kamedulskich (ul. Dewajtis 3). Wstęp wolny.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Dozwolone do 21” jest obecnie najstarszym festiwalem na świecie adresowanym do młodych twórców filmowych poniżej 21 roku życia. Idea powstała w 1983 roku i zdobyła uznanie w środowisku młodych filmowców. Festiwal umożliwia przeniesienie amatorskich filmów na duży ekran, a także integrację środowiska młodych filmowców oraz wymianę doświadczeń. Okazuje się, że tego rodzaju wydarzenie jest potrzebne i każdego roku zostaje przez najmłodszych filmowców przyjęte z olbrzymim zainteresowaniem. Każda kolejna edycja gromadzi coraz większą liczbę uczestników.

Konkurs ma charakter otwarty, napływają na niego zgłoszenia zarówno z Polski, jak i Europy. Co ważne - jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat – nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie.

d1gfp19

W Polsce i na świecie jest wielu młodych twórców filmowych, dla których ten festiwal jest organizowany i dla których warto pracować. To oni za kilka lat stanowić będą bazę polskiej i międzynarodowej kinematografii - mówi Witold Kon, Przewodniczący Federacji Niezależnych Twórców Filmowych.

Program projekcji znajdziecie TUTAJ .

d1gfp19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gfp19