Trwa ładowanie...

Za darmo: Filmowa Środa w Ambasadzie Japonii

Tym razem zobaczymy "Always - Sunset on Third Street". Film stał się w Japonii ogromnym sukcesem i został wyróżniony licznymi nagrodami

Share
Za darmo: Filmowa Środa w Ambasadzie Japonii
d19i7y1

Na kolejnym Filmowej Środzie w Ambasadzie Japonii zobaczymy film "Always - Sunset on Third Street", reżyseria: Takashi Yamazaki,rok prod. 2005, czas trwania: 132 min. Film pokazuje życie mieszkańców dzielnicy robotniczej w Tokio w 1958 roku, przeplatanego radością, smutkiem i nadzieją. Zakończył się już okres powojenny i Japonia powoli wkracza na ścieżkę rozwoju gospodarczego, którego przejawem dla zwykłych Japończyków były wówczas 3 sprzęty - pralka, lodówka i telewizor.

* Film stał się w Japonii ogromnym sukcesem i został wyróżniony licznymi nagrodami.* Urzeka on bardzo realistycznym krajobrazem Tokio z lat 50. - jego stworzeniem zajęło się studio ROBOT, odpowiedzialne efekty specjalne w wielu produkcjach. Sukces "Always. Sunset on Third Street" spowodował, że powstała również druga i trzecia część, które pokażemy w marcu i kwietniu - mówią orgnizatorzy.

d19i7y1

Film w japońskiej wersji językowej z napisami angielskimi. Wstęp wolny.

19 lutego 2014, godz. 17.30
Wydział Informacji i Kultury Ambasady Japonii, Al. Ujazdowskie 51 (4 piętro)

zgłoszenia: info-cul@wr.mofa.go.jp lub 22 584 73 00

d19i7y1

Podziel się opinią

Share
d19i7y1
d19i7y1