Trwa ładowanie...

Za darmo: Free Sound Festival

Tede, Pelson, Borixon, Ten Typ Mes i inni otrzymają Diamentowe Płyty za wyjątkowy projekt "Równonoc" Donatana łączący hip-hop z folkiem

Za darmo: Free Sound Festival
d3zhjlz
d3zhjlz

Czternastego września, w sobotę, w Amfiteatrze im. Michaela Jacksona na warszawskim Bemowie, odbędzie się FREE SOUND FESTIVAL Bemowo 2013. Na scenie zobaczymy takich artystów polskiej sceny hip-hopowej jak Tede, Pelson, Borixon czy Ten Typ Mes. Biorą oni udział w wyjątkowym projekcie *"Równonoc", który łączy hip-hop z tradycyjną muzyką ludową. Podczas tego wydarzenia artyści za swój materiał otrzymają Diamentową Płytę. *

"Równonoc" to projekt producenta muzycznego Donatana, do którego zostali zaproszeni wykonawcy z całego kraju. Materiał muzyczny na płycie stanowi nowoczesny hip-hop z odwołaniami do folku.* Partie instrumentów ludowych zostały zarejestrowane przez zespół folk metalowy Percival.* Płytę promują takie utwory jak "Z dziada-pradziada", "Niespokojna dusza", "Nie lubimy robić", "Słowiańska krew", "Z samym sobą", "Budź się" oraz "Szukaj jej tu".

Słowiańskie dźwięki, hip-hopowe podziały oraz rap na najwyższym poziomie zagoszczą tego dnia w Parku Górczewska. Impreza jest skierowana dla wszystkich tych którzy chcą spędzić dzień w świetnej atmosferze, słuchając oraz obserwując swoich ulubionych artystów na żywo. Serdecznie zapraszamy - mówi ekipa Free Sound Festival.

d3zhjlz

Dzięki wsparciu Dzielnicy Bemowo uczestnictwo w imprezie jest darmowe (ilość miejsc ograniczona). Nie ma ograniczeń wiekowych.

Borixon, Kajman "Nie lubimy robić":* *

Trzeci Wymiar "Z dziada-pradziada":

d3zhjlz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zhjlz