Trwa ładowanie...

Za darmo: Gra miejska na Targówku z nagrodami!

„Targówek, Bródno - Rób oddolnie” w tę sobotę. Jeszcze dzisiaj można się zapisać

Za darmo: Gra miejska na Targówku z nagrodami!
djckpb5

W najbliższą sobotę między blokami Targówka będzie można odnaleźć zabytek Kolei Nadwiślańskiej lub po prostu aktywnie spędzić czas rozwiązując zadania i zagadki. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: odtwarzacz mp3 dla całej drużyny lub lot balonem nad Warszawą. Udział w grze jest bezpłatny. Start o godz. 11:00 w Parku Wiecha przy zegarze słonecznym.

Zgłoszenia zespołów - do czterech osób (w każdym przynajmniej jedna osoba powyżej 18. roku życia) - należy przesłać do piatku, 26 października na adres: infopraga@infopraga.com.pl . Na grę warto przyjechać na rowerze, który ułatwi przemieszczanie.

.....................................................................................................................................................................

djckpb5

Gra miejska prowadzona jest przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski w ramach projektu „Blok, podwórko, kamienice - ożywiły się dzielnice”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez m.st. Warszawa w formule partnerstwa.

Gra miejska jest formą edukacyjno-rozrywkową. Łączy w sobie cechy gier komputerowych, RPG, harcerskich rajdów oraz flash mobów i happeningów ulicznych. Poprzez zabawę uczestnicy zapoznają się z historią, kulturą i topografią dzielnicy. Każdy zespół biorący udział w grze dostanie kartę zespołu wraz z mapą terenu na którym odbywać będzie się gra. W karcie umieszczone będą zadania z wiedzy ogólnej, jak również zadania do których rozwiązanie będzie można znaleźć w terenie. Druga część karty zawierać będzie zadania do wykonania powierzone przez „Agentów” - animatorów.

djckpb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djckpb5