Trwa ładowanie...

Za darmo: Grand Opening Śledź 2 w Kominie 73

Najmodniejsza impreza weekendu

Za darmo: Grand Opening Śledź 2 w Kominie 73
d148xyc
d148xyc

Komin73 w Soho Factory w tę sobotę zaprasza na drugą część świętowania swojego otwarcia. Koncert Dickie Dreams, sety dj-skie, ciekawa scenografia, pokaz filmu oraz darmowe wejście sprawiły, że swój udział w imprezie zapowiedziało już 750 osób.

Komin73 to przestrzeń wspólnej pracy dwóch pracowni architektonicznych, graficznej i coworkerów, wśród których są specjaliści od projektowania parametrycznego, fotografii, mody, web–designu oraz mappingu 3d i animacji. Komin73 ponad 1000m2 poprzemysłowej przestrzeni wspólnie zrewitalizowaniej przez Projekt Praga , Super Super i WWAA . W hali przy biurze odbywają się wystawy, koncerty i miejskie projekty.

Podczas Grand Opening 2 odbędą się tańce oraz koncert Dickie Dreams (1/2 Dick4Dick). Za taneczną część nocy odpowiadać będą założyciele stołecznej wytwórni i grupy promotorskiej S1 Warsaw. W tym roku wsparcie barowe i programowe zapewnia Powiększenie i Plan B. O 21:00 zostanie zaś pokazany film "EL SUEÑO" o surferach w meksykańskim Puerto Escondido. Na otwarciu zostaną też zaprezentowane projekty pracowni Komina73. Scenografia zostanie zbudowana z elementów zaprojektowanych Super Super na festiwal Przemiany w Centrum Nauki Kopernik. Scenografia ożyje dzięki mappingowi 3D Mikołaja Molendy . Będzie też otwarcie domków konferencyjnych, powstałych dzięki współpracy z producentem płyt MFP Pfleiderer.

d148xyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d148xyc