Trwa ładowanie...

Za darmo: gry miejskie z okazji Święta Niepodległości

Dodatkowo do wygrania ponad 100 nagród!

Za darmo: gry miejskie z okazji Święta Niepodległości
d9cqrym

Z okazji Święta Niepodległości – 11 listopada Muzeum Historii Polski kolejny raz organizuje imprezę miejską: VII Przystanek Niepodległość. W ramach niej Muzeum zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w grze miejskiej: „Warszawa przed powstaniem styczniowym”.

Zaproponowano 3 trasy:

1. Trasa spacerowa „Z pamiętnika nowiniarza”, przez którą poprowadzą nas wspomnienia początkującego literata i dziennikarza.
Gracz m.in. odwiedzi pracownię fotograficzną Karola Beyera, dowie się gdzie pierwotnie mieściła się Zachęta, otrzyma szansę studiowania w Szkole Głównej, wreszcie trafi na bal lub kwestę dobroczynną w Resursie Obywatelskiej.
Czas gry: ok. 1,5 h.

d9cqrym

2. Trasa dla wytrwałych – Kryptonim „Amfibia” Gracz wcieli się w rolę emisariusza, który przyjechał do Warszawy, by zebrać informacje o tajnych organizacjach i ich działalności. Pozna miejsca manifestacji patriotycznych i nastroje społeczne, będzie współorganizować siatkę konspiracyjną.
Czas gry: 2,5 -3 h.

3. Trasa dziecięca „Przygody małych Kossaków”. W Ogrodzie Saskim najmłodsi spotkają się z Tadeuszem i Wojciechem z artystycznej rodziny Kossaków. Zabiorą ich oni na wyprawę w krainę swojego dzieciństwa.
Czas gry: ok. 1-1,15 h.

Start gier: Muzeum Historii Polski w Warszawie, ul. Senatorska 35
Gra dziecięca rozpoczyna się o godz. 10:00 i trwa do godz. 15:00. Ostatni gracze mogą wyruszyć na trasę o godz. 14:00
Gry dla dorosłych: od godz. 11:00 do godz. 18:00 (start działa do godz. 16:00)
Wstęp wolny!

d9cqrym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9cqrym