Trwa ładowanie...

Za darmo: I Bieg Noworoczny parkrun w Parku Skaryszewskim

Pobiegnij w karnawałowym przebraniu i wygraj nagrody. Po biegu ognisko!

Share
Za darmo: I Bieg Noworoczny parkrun w Parku Skaryszewskim
d36ou7e

Już jutro, w sobotę 4 stycznia, o 9:00 rano obędzie się I Bieg Noworoczny parkrun w Parku Skaryszewskim . Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok. Jutrzejsza edycja jest szczególna - jest to pierwszy bieg w tym roku, a do tego bieg karnawałowy!

Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

d36ou7e

Organizatorzy zachęcają, by w tej edycji biegu wystartować w... strojach karnawałowych. Przebiegnijcie w nich I Bieg Noworoczny parkrun Warszawa-Praga. Następnie, na tle flagi parkrun zróbcie sobie zdjęcie w tym stroju - mówią - Jedną fotografię prześlijcie w wiadomości na Facebooku do 5 stycznia 2014 r.. Wasze zdjęcia zamieścimy na fanpage'u parkrun Warszawa-Praga a wszyscy chętni będą mogli oddawać głosy na zdjęcie, które podoba im się najbardziej, korzystając z funkcji "lubię to". 3 zdjęcia, które zdobędą największą ilość kliknięć "lubię to" otrzymają koszulki do biegania od firmy Adidas.

Oprócz tego, zaraz po biegu w ogródku lokalu na Targowej 18 robimy ognisko. Zabierzcie ze sobą kiełbaskę, inne przysmaki i chodźcie z nami! - zapraszają organizatorzy.

d36ou7e

Podziel się opinią

Share
d36ou7e
d36ou7e