Trwa ładowanie...
holderName

Za darmo: I Praska Gala MMA Dark Warriors

5 walk w formule MMA i 2 w formule K-1
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: I Praska Gala MMA Dark Warriors
holderName

Fani i kibice na pewno na długo zapamiętają wrażenia, jakie będą im towarzyszyć podczas I Gali MMA na Pradze. Organizatorzy praskich imprez, kontynuując tradycję pokazów i sztuk walk po tej stronie Wisły, tym razem sięgnęli do coraz powszechniejszej dyscypliny sportowej, jaką jest właśnie MMA

- Mamy nadzieję, że zapoczątkowanie przez Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy tej dyscypliny sportowej na stałe wpisze się w pamięć fanów i kibiców praskiej części publiczności. Emocje, które nie tak dawno temu przeżywaliśmy wspólnie podczas Praskiej Ligi Muay Thai - zachęca Adam Kuszkowski, Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji.

Zdaniem organizatorów zawody osiągną najwyższy możliwy poziom, a zawodnicy sprostają sportowym zmaganiom na ringu - w duchu fair play i sportowego współzawodnictwa, które od zawsze towarzyszy nam podczas organizowanych wydarzeń sportowych. Organizatorzy przewidzieli walki w różnych kategoriach wagowych, 5 walk w formule MMA, i 2 walki w formule K-1.

holderName

Gala odbędzie się 8 listopada o godzinie 18:00, na terenie Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Szanajcy 17/19.
Wstęp wolny.

Prezeczytajcie też: Porno Dzień na UW jednak się odbędzie. W czwartek, pod inną nazwą

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName