Trwa ładowanie...
Luiza Poreda

Za darmo: Impreza plenerowa Jah Love Soundsystem

Chłopaki po udanym nagłaśnianiu swoich własnych scen na festiwalach reggae postanowili na koniec wakacji odpalić dźwięki w ich rodzinnym mieście

Share
Za darmo: Impreza plenerowa Jah Love Soundsystem
d1mq2sh

Zapraszamy na drugą już sesję plenerową Jah Love Soundsystem u podnóża stadionu Skry na warszawskim Mokotowie, w klubie Skrawek . Chłopaki po udanym nagłaśnianiu swoich własnych scen na festiwalach reggae w Ostródzie i Płocku postanowili na koniec wakacji odpalić dźwięki w ich rodzinnym mieście i mają nadzieję, że tak jak na festiwalach tak i w Warszawie tańce będą trwały aż do wschodu słońca!

Soundsystem - słowem wstępu - jest to przenośna dyskoteka do której odpalenia potrzeba tylko prądu! Nad całością czuwa operator nagłośnienia, a muzykę wybiera i puszcza selektor. Na tej imprezie nie zabraknie* mistycznego roots reggae czy skocznego digital dubu, ale możecie się też spodziewać ciężkich steppersów,a na pewno niektórzy goście w swoich setach zahaczą o dubstep.*

Co to jest Jah Love Soundsystem?

Jah Love Soundsystem tworzy dwóch selektorów z Warszawy - Aleksander pochodzący z Żoliborza i Tymon, który mieszka na Bródnie.

d1mq2sh

Od jak dawna organizujecie imprezy w Warszawie?

- Same imprezy w Warszawie robimy już blisko od 4,5 roku. Pierwsze imprezy robiliśmy w niezależnych centrach kultury czy na warszawskich squatach. W międzyczasie zaczęliśmy grać, co drugi wtorek w klubie PraCoVnia który znajduje się obok metra Marymont. Gramy tam aż do teraz.

Czy gracie również poza stolicą?

- Zdarza się nam również jeździć po Polsce, czy to w formule djskiej, czy z całym naszym nagłośnieniem. Do tej pory graliśmy w wielu miastach takich jak Słupsk, Gdynia, Ostróda, Płock, Lublin, Kraków czy Łódź. W listopadzie planujemy wyjazd do Brodnicy i Olsztyna.

Jaką muzykę gracie?

- Naszą muzykę charakteryzuje na pewno głęboki bas i medytacyjny nastrój. Ciężko o dokładniejszy opis bo z reguły gramy cztero- czy pięciogodzinne sety, które zaczynamy od jamajskiego ska i reggae później zbliżając się do coraz to nowocześniejszej muzyki kończymy na kosmicznych utworach z Japonii czy Meksyku, które już niewiele mają wspólnego z reggae, do którego przywykli fani Boba Marleya.

Kto przychodzi na Wasze imprezy?

- Na nasze imprezy przychodzą przeróżne osoby. Cechą, która ich wszystkich łączy jest chyba wyluzowanie i chęć dobrej zabawy. Na pewno też są fanami niskich dźwięków, skoro wybierają imprezy z potężnym, ręcznie zbudowanym nagłośnieniem. Zapraszamy wszystkich bez względu na płeć, kolor skóry, poglady polityczne czy przynależność narodową! Muzyka dub jest ponad podziałami!

d1mq2sh

Kiedy: 27 września 2013 r. (piątek), start o godzinie 21:30
Gdzie: Parking przy RKS Skra należący do klubu Skrawek (Wawelska 5)
Wjazd: za darmo
Wydarzenie na FB
100% vinyl style.

Wawalove jest patronem medialnym wydarzenia.

d1mq2sh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mq2sh
d1mq2sh