Trwa ładowanie...
d4m3fpc

Za darmo: intensywny kurs z historii dla maturzystów. Zajęcia poprowadzą naukowcy IPN

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: intensywny kurs z historii dla maturzystów. Zajęcia poprowadzą naukowcy IPN
d4m3fpc

Maturzyści podczas ferii zimowych w województwie mazowieckim będą mogli wziąć udział w siódmej edycji bezpłatnego kursu z najnowszej historii Polski. Przygotowało go w Warszawie Centrum Edukacyjne IPN "Przystanek Historia" z myślą o osobach zdających w tym roku egzamin dojrzałości.

Zajęcia "Ferie zimowe z historią najnowszą" będą prowadzić nauczyciele i edukatorzy Instytutu Pamięci Narodowej. - Dwutygodniowy intensywny kurs ma pomóc młodzieży pogłębić wiedzę z najnowszej historii Polski XX wieku - mówi Michalina Żelazny z warszawskiego Centrum Edukacyjnego IPN im. Janusza Kurtyki. Podkreśla, że kurs dla maturzystów cieszy się dużym zainteresowaniem.

Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń na zajęcia, które w różnej formie przez dwa tygodnie w czasie ferii zimowych będą się odbywały w Centrum Edukacyjnym IPN "Przystanek Historia" w Warszawie. - Po wykładach prowadzonych przez naukowców IPN, młodzież będzie uczestniczyła w warsztatach polegających na pracy z tekstami źródłowymi, zdjęciami oraz kroniką filmową - tłumaczy Michalina Żelazny.

d4m3fpc

Informacje dotyczące zgłoszeń na kurs dla maturzystów z najnowszej historii XX wieku znajdują się na stronie internetowej www.przystanekhistoria.ipn.gov.pl . Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: IAR

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Tak wyglądają pierwsze w stolicy "ładowarki" do elektrycznych autobusów

d4m3fpc

Podziel się opinią

Share

d4m3fpc

d4m3fpc