Trwa ładowanie...

Za darmo: Joga Śmiechu na Polu Mokotowskim

Po raz kolejny zaprasza Piotr Bielski, certyfikowany nauczyciel jogi śmiechu

Za darmo: Joga Śmiechu na Polu Mokotowskim
d140b0m
d140b0m

W najbliższy wtorek o godzinie 18:00 odbędą się kolejne zajęcia z jogi śmiechu. Poprowadzi je jak zawsze Piotr Bielski.

Moją misją jest dotarcie do możliwie największej liczby ludzi z radosną nowiną, że każdy człowiek może poprawić sobie nastrój i zdrowie nawet w ciągu 15 minut dzięki prostym ćwiczeniom jogi śmiechu. Wszystko to bez pomocy używek ani konieczności posiadania poczucia humoru. Pozytywne efekty jogi śmiechu jak dotlenienie organizmu, dopływ endorfin, wzmocnienie układu immunologicznego potwierdza współczesna nauka. O natychmiastowym przepływie radości mówią doświadczenia setek osób, z którymi się śmiałem i uśmie*chy jakie zostawały na ich twarzach. *

Klub śmiechu Piotra Bielskiego jest jednym z 6000 klubów na świecie zarejestrowanym na oficjalnej stronie Laughter Yoga International .

d140b0m

Członkowie klubu spotykają się regularnie, aby się śmiać. Klub zawsze pozostanie otwarty na nowe osoby.

Wpadnijcie dziś, w poniedziałek 15 lipca o 18:00 do parku Pole Mokotowskie przy samym metrze Politechnika w odległości słyszalności śmiechu od pomnika z jeźdźcem na koniu.

Będzie można się pośmiać głośno ale umiarkowanie długo (5 minut omówienia + ok 30 minut sesji +10 min na rozmowy i uściski, można dołączyć w każdej chwili).

Na koniec czapka, do której kto chce wesprzeć Piotra Bielskiego w działalności jogina śmiechu, może dorzucić dowolną sumę, poza tym czysty śmiech i zero myślenia.

Prowadzenie - Piotra Bielski, certyfikowany nauczyciel jogi śmiechu,uczył sie tej metody bezpośrednio od jej twórcy dr Katarii, śmieje się codziennie, prowadzi sesje jogi śmiechu w firmach, centrach jogi, domach pomocy społecznej i więzieniach, więcej: www.facebook.com/JoginSmiechu
www.joginsmiechu.wordpress.com

d140b0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d140b0m